باسلام از اینکه وبلاگ من رو برای دیدن انتخاب کردید متشکرم
 

بیوگرافی کوروس

 

در سال ۱۹۸۳ کوروس با اندی آشنا شد و آن دو تصمیم گرفتند اولین آلبوم خود به نام خواستگاری را وارد بازار کنند . همه ی شعرهای آن از مخصوصا مادر و رفتم که رفتم مورد توجه قرار گرفت . بهد از این آلبوم  اندی و کوروس آلبوم پرواز را به مارکت ایرونی اضافه کردند . که یکی از پرفروشترین آلبوم های سال بود که آهنگ توپولی و آخه نیستی عاشق و ... بهترین آهنگ آن آلبوم بود . بعد از آن اندی و کوروس آلبوم بلا را وارد بازار مارکت ایرونی کردند که رکورد فروش آلبوم های دهه ی ۸۰ را شکست که از بهترین آهنگ های آن می توان به بلا و نگاه و نیلوفر و ... اشاره کرد .

  اندی و کوروس بعد از چندین کنسرت در لوس آنجلس  اندی و کوروس تصمیم گرفتند که کار هنری خود را از هم جدا کنند . البته شایعاتی شده بود ولی اصلا اینصوری نبود  چون آنها در تلویزیون آمدند و گفتند که هیچ مشکلی با هم ندارند . بعد از این تصمیم  اندی و کوروس تصمیم گرفتند آخرین آلبوم خود به نام خداحافظی را به بازار ارائه دادند که بهترین آهنگ های آن یاسمن و عشق مسموم بود .

   بعد از جدایی اندی و کوروس . کوروس چند ماه بعد ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۵ آلبوم نسل من را وارد مارکت ایرونی کرد که با استقبالی فراوان روبه رو شد که آهنگ دختر همسایه و قایق شکسته یکی از بهترین آهنگ این آلبوم بود . بعد از این آلبوم کوروس آلبوم یاغی را در سال ۱۹۹۷ وارد مارکت ایرونی کرد که میتوان به آهنگ تابستون و یاغی و بی تو اشاره کرد  . بعد از این کوروس آلبوم شاهزاده ی قصه را وارد مارکت ایرونی کرد که تمامی آهنگ های آن مورد توجه قرار گرفت از جمله : تو دروغاتم قشنگه و لالایی و دوست دارم . بعد از این آلبوم نوبت آلبوم عاشقترین رسید که بیشتر آهنگ های آن از کوروس بود

که آهنگ های عشق من و عاشقترین بهترین آهنگ این آلبوم بود

   بعد از این آلبوم کوروس یک کنسرت بزرگ اجرا کرد که با استقبال فراوان روبه رو شد . در حال حاضر کوروس مشغول تهیه ی آلبوم خودش هست که دو تا از بهترین آهنگ های یعنی چایی چایی و تاپ تاپ که بزودی وارد مارکت ایرونی می شود .

           

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و چهارم شهریور 1388ساعت 0:55  توسط پارسا | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
این وبلاگ جهت اطلاع دوستان هنردوست بوده که مشتاقانه بدنبال بیوگرافی خوانندگان مورد علاقه خود میباشند امیداست که بدین وسیله توانسته باشم کمکی به دوستان عزیزکرده که آسانتر به این اطلاعات دست یابند نظرات خودرا با ایمیل
parsapardazesh@yahoo.com درمیان بگذارید متشکرم

نوشته های پیشین
هفته سوم اسفند 1392
هفته اوّل اسفند 1392
هفته دوم دی 1392
هفته چهارم مرداد 1392
هفته چهارم شهریور 1388
هفته سوم شهریور 1388
آرشیو موضوعی
بیوگرافی سیاوش قمیشی
آلبومهای جدید
لیست آلبوم ها1
بیوگرافی اندی
بیوگرافی معین
بیوگرافی حمیرا
بیوگرافی لیلافروهر
بیوگرافی شکیلا
بیوگرافی داریوش
بیوگرافی گوگوش
بیوگرافی کوروس
بیوگرافی هایده
بیوگرافی امید
لیست آلبوم ها2
بیوگرافی ستار
بیوگرافی ویگن
بیوگرافی منصور
بیوگرافی ابی
پیوندها
میهن بلاگ
ابر بلاگ
بلوگتز
پارسی بلاگ
بلاگفا
خانه داوطلب شاهرود
اپلودفایل
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

فال حافظ شیرازی
فال حافظ

كد موسيقي براي وبلاگ